ZZPRC Elektrowni Bełchatów

Strona główna arrow W PGE i PGE GiEK arrow PGE: w lutym oferta dla nowych klientów
17 Maja 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Bruno, Herakliusz,
Paschalis,
Sławomir, Torpet,
Weronika, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 229 dni.
Menu witryny
Strona główna
W Związku
W Elektrowni
W PGE i PGE GiEK
W Energetyce
Przegląd prasy
Płace
Kącik prawny
Władze Związku
Zasiłki statutowe
Prawo
O Nas
Przydatne linki
Nasze Galerie
Na wesoło
PZU Bolero
Administrator

PGE: w lutym oferta dla nowych klientów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
24.01.2008.

Polska Grupa Energetyczna planuje przedstawić w lutym ofertę cenową dla nowych klientów indywidualnych. Będzie prawdopodobnie łączyć sprzedaż energii i usług telekomunikacyjnych, którą wstrzymała jesienią – czytamy w Gazecie Prawnej.

Państwowe firmy, których ceny regulowane przez URE adresowane są do dotychczasowych klientów, są gotowe negocjować ceny przynajmniej z nowymi klientami i aktywni klienci mogą na tym zarobić.

- Klientów, którzy będą chcieli zmienić sprzedawcę na firmę z grupy PGE, nasze spółki będą kontaktowały z Zakładem Energetycznym Łódź, który zajmie się ich obsługą - powiedziała w rozmowie z Gazetą Prawną Dominika Tuzinek-Szynkowska, rzecznik grupy.

PGE ma przedstawić w lutym ofertę publiczną dla nowych klientów. Najprawdopodobniej będzie to oferta łącząca sprzedaż energii i usług telekomunikacyjnych, która została wstrzymana w 2007 roku po cofnięciu przez URE decyzji o uwolnieniu cen energii.

Jak podaje Gazeta Prawna, konsumenci mogą też liczyć na negocjacje z Enion Energia: - W przypadku nowych klientów ceny będą ustalane w indywidualnych negocjacjach – powiedziała Gazecie Prawnej Elżbieta Bukowiec, rzecznik Enion Energia.

Zmiana sprzedawcy może okazać się niemożliwa, ponieważ może dojść do sytuacji, w której nowy sprzedawca ciągle nie będzie miał umowy z dystrybutorem, do którego sieci jesteśmy podłączeni. Gazeta Prawna przypomina również, że w tym roku ceny mogą jeszcze wzrosnąć. Podwyżki będą bardzo prawdopodobne, jeśli nieskuteczny okaże się lobbing energetyki w sprawie wzrostu przydziału uprawnień do emisji CO2 na lata 2008-2012.

 Źródło:  GAZETA PRAWNA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »